Kde koupite

Vaříme

pod tlakem

Výhody vaření v tlakových
hrncích Tefal Clipso

Rychlost
a uchování vitamínů,
až 3x rychlejší vaření

Vaření v tlakovém hrnci je rychlé, bezpečné a zdravé.

Rychlé vaření: V tlakovém hrnci vaříte až 3x rychleji než v klasickém hrnci. Může za to vyšší teplota. Je tedy předtím, než si zvyknete na rychlost tlakového vaření, dávat pozor na doporučené postupy vaření. Tlakový hrnec Clipso je vybaven 2 pozicemi regulace tlaku a teploty, nižší stupeň na mírnější vaření při 112°C, vyšší stupeň 118°C na intenzivní vaření.

Bezpečné vaření: Nemějte obavu z vaření pod tlakem, Clipso má hned 5 bezpečnostních pojistek, takže vaříte zcela bezpečně!

Zdravé vaření: Rychlost vaření má příznivý vliv i na uchování živin a vitamínů v potravinách. Vysoká teplota navíc zcela spo-lehlivě zničí bakterie.

běžný hrnec

hrnec na rychlé vaření

Tefal Clipso

Všestrannost
tlakových hrnců Clipso

Využití tlakového hrnce je velmi široké. Můžete v něm vařit, dusit, smažit, vařit v páře, rozmrazovat a připravovat i dezerty.

Velkou výhodou je nesmírná časová úspora. Vaření je 3x rychlejší než v klasickém hrnci, a to díky vyšší teplotě, kterou v tlakovém hrnci dosáhnete. Šetříte tak čas, energii, a také potraviny si uchovávají více živin a vitamínů. Důležité je nepřeplňovat hrnec, u vaření v tlakovém hrnci platí, že plníme do maximálně 2/3 objemu.

Tlakový hrnec zvládne přípravu kompletního menu. Připravíte polévky, hlavní chod i dezert. Ideální je pro pří-pravu vývarů, vaření tužšího masa, příloh, luštěnin a pro mnoho dalších pokrmů.

Vyzkoušejte naše recepty! Každý tlakový hrnec Clipso je vybaven šikovnou kuchařkou obsahující mezinárodní i tradičně české recepty!

Tefal